Български
0

Добавен продукт (и)

Няма избрани продукти в количката.
0
Няма избрани продукти за сравнение.

Свободни позиции в Екотекс

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

COMO е един от общо четирите филиала на Австрийската верига К.Лудвиг и е водеща на българския пазар компания за внос и търговия с качествени мебели и аксесоари.

За изпълнение на нашите цели, търсим да назначим:

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Описание и изисквания:

във фирма \\\"Мебели Лудвиг България\\\"ЕООД

с месторабота : 1766 гр.София, жк.Младост 4 , Околовръстен път №267

Нашите изисквания са:

∙ Завършено средно образование,

∙ Готовност за работа при натоварване и в екип

∙ Отговорност и организираност

∙ Самоинициатива и личен ангажимент

∙ Квалификация за Водач на електрокар , ще се счита за предимство

Основни задължения:

∙ товаро-разтоварна дейност, приемане, подреждане, съхраняване и издаване на стоки.

∙ цялостна дейност по съхраняване и комплектоване на стоките

∙ бързо, вежливо и компетентно обслужване на клиенти

Ние предлагаме:

∙ Трудов договор

∙ Допълнителни социални придобивки

∙ пълно работно време, по график

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните в документите за кандидатстване се явяват лични данни по смисъла на ЗЗЛД и Регламент(ЕС) 2016/679 на ЕП и на Съвета от 27.04.2016, представени от кандидатите.

доброволно и с тяхното изрично съгласие.

Същите ще се използват само за подбор на персонал от страна на Мебели Лудвиг България ЕООД.

С нашата Декларация за поверителност можете да се запознаете на https://www.como.bg/privacy-policy/

За да кандидатствате за някоя от позициите, моля попълнете формата за контакт: